JUVENTUS – CELTIC 2–0 (1–0)
Torino,
 Juventus Stadion. Vezette: Aydinus (török)

JUVENTUS: Buffon – Barzagli, Marrone, Bonucci – Padoin, Vidal (Isla, 66.), Pirlo (Giaccherini, 68.), Pogba, Peluso (Asamoah, 59.) – Quagliarella, Matri
CELTIC: Forster – Matthews (Forrest, 52.), Wilson, Kayal, Izaguirre – Ledley – Commons (Nouioui, 72.), Wanyama (Ambrose, a szünetben), Mulgrew, Szamarasz – Hooper
Az első mérkőzésen: 3–0
G: Matri 24., Quagliarella 65.
Tj: a Juventus, 5–0-s összesítéssel

A várt hatalmas küzdelem elmaradt, mert a Juventus Matri góljával a 24. percben végérvényesen eldöntötte a továbbjutás kérdését.  Történt mindez Quagliarella balról tíz méterről kapura lőtte a labdát, ami kipattant a kapusról, de a jó helyen lévő Matri öt méterről a fekvő kapus mellett a hálóba passzolt. 1–0.

A gólt követően a becenevéhez méltó – Öreg Hölgy – tempót diktált a hazai csapat, de a Celticnek így sem volt esélye a gólszerzésre. A második félidőben kicsit felébredt szunyókálásából a hazai társaság, aminek eredményeként  a 65. percben most már a közönséget is kiszolgálva gyönyörű gólt szerzett. Pirlo indította Pazar labdával a leshatáron kilépő Vidal, aki bevezette a labdát a kapu előterébe és az elé kivetődő Forster mellett a teljesen üresen álló Quagliarella passzolt, akinek nem volt nehéz dolga az üresen tátongó kapuba passzolni.

Ekkor minden lényeges kérdés eldőlt, így a középpályán szereplő kulcsembereinek tehermentesítése érdekében Vidal és Pirlo elhagyhatta a játékteret.

A játék összképe alapján a mai napon nem csúcsformában játszó torinóiak könnyedén jutottak a legjobb nyolc közé.