Pápa, Perutz Stadion 3300 Vezette: Vad II István

Pápa: Szűcs – Nagy, Rodenbücher, Szabó (Griffiths 72.), Németh – Arszics, Maróti,Quintero, Tajthy, Tóth (Király 84.), – Marics

Győr: Sztevanovics – Takács, Lipták, Svec, Völgyi –Kronaveter, Kamber, Trajkovics – Varga (Andrics 88.) Strestik (Dudás 80.), Kink

G: Griffiths 90. ill. Trajkovics 16.

13. percben Völgyi bal oldali beadása Németh kezét éri, a büntetőt Varga végzi el, de Szűcs a bal alsó saroknál megfogja a gyenge lövést!

16. perc Kink jobbról ívelt a kapu elé, ahol Varga fejel Trajkovics elé, aki félfordulattal mintegy 7 méterről megszerzi a vezetést a Győrnek 0-1.

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, de a Győr megérdemelten vezet mégis.

A 90. perc hozta meg az egyenlítő gólt! Marics lő ballal kapura egy 23 méteres szabadrúgást, a labda kijön Sztevanovics melléről a kapu jobb sarka előtt, a kipattanó Griffithsé, aki egy méterről a hálóba helyezi az egyenlítő találatot. 1–1!

A végén egy kapushiba elég volt a Pápának az egyenlítéshez a bajnoki cím várományosával szemben. A Pápa a Siófok után már a második meglepetés eredményt produkálja a fordulóban.

Zsivóczky Gyula, a Lombard vezetőedzője: Hazai pályán a bajnok Debrecent győztük le, most a leendő bajnoktól vettünk el egy pontot. Látszik milyen jó csapat ellen játszottunk, az első figyelmetlenségünket góllal büntették. Elégedett vagyok az egy ponttal.
Pintér Attila a Győri ETO vezetőedzője: A szerencse forgandó, ma nem minket pártolt. Büntetőt bárki hibázhat, így ezen nem rágódom. Jól játszottunk, csak az adódó lehetőségeinkkel nem tudtunk élni.