Pécs: Dibusz – Lázár, Causic, Lantos, Gaál (Simon A. 71.) – Nagy, Wittrédi – Horváth (Koller 79.), Akassou, Uzoma – Grumics (Horváth Zs. 88.)

Pápa: Szűcs – Tóth, Orozco, Dlusztus, Németh – Quintero, Tajthy (Király 75.), Tóth, Arszics – Marics (Griffiths 72.), Lagator (Rodenbücher 45.)

G: Causic 27., Lázár 68.

K: Orozco 45.

A játék nem volt eget rengető, de mindkét csapat előtt adódott lehetőség. Kicsit váratlanul, de egy 28 méterről elvégzett Causic szabadrúgással megszerezte e vezetést a Pécs a 27. percben 1-0. Aztán Orozco “eldöntötte” a mérkőzést. Egy perc alatt gyűjtött be kettő sárga lapot, amivel kivált a játékból. Kicsit érthetetlen módon a Pécs az első félidőhöz képest kicsit visszább állt talán az előző két hazai mérkőzésen elszenvedett vereség is benne volt a fejekben. A 68. percben Wittrédi kiugratását követően Lázár 7 méterről bebiztosította a győzelmet. A tíz emberrel játszó Pápának nem volt esélye a pontszerzésre.