PMFC: Dibusz – Lázár, Causic, Balogh B., Zeljkovic (Szatmári 69′) – Uzoma – Nagy O. (Gaál 46′) Akassou, Koller, Wittrédi (Horváth Zs. 80′) – Simon A. Vezetőedző: Lőricz Emil.

ETO: Stevanovic – Svec, Lipták, Takács Á., Völgyi – Kamber, Trajkovic (Pilibaitis 55′), Kronaveter – Varga R. (Dudás 85′), Strestík, Kink (Andric 73′). Vezetőedző: Pintér Attila

Gólszerzők: Trajkovic 12., Kronaveter 29.

Kiállítva: Balogh 33., Akassou 69.  ill. Strestík 33.

Kimondottan nehéz talaj várta a csapatokat a bajnoki fellépésén Pécsett. A 12.percben megszerezte a vezetést a győr. Kink bal oldali beadását. az őrizetlenül hagyott Trajkovics passzolta a hosszú sarokba középről a dermedt kapus mellett 0-1.

Tovább növelte előnyét a vendég gárda. Egy bal oldalon futó támadásnál Kink küldte kapura a labdát, amit Dibusz csak középre tudott kiütni, amelyet az üresen érkező Kronaveter passzolt be az üres kapuba 0-2.

Egy szabálytalanságot követően mindkét csapat 10-10 főre fogyatkozott a 33. percben. Ezt követően vissza esett a játék színvonala. A második félidőben egy szándékos Akossou kezezés végképp meghatározta a Pécs lehetőségeit, így 9 emberrel már nem maradt esély az egyenlítésre.

Lőrincz Emil: a mérkőzés elején gyengén játszottunk, így teljesen megérdemelten szerezte meg a vezetést a Győr. Sajnos ez után is csak a küzdelem dominált a mérkőzésen, de már helyzetek nélkül, így nem maradt lehetőségünk az egyenlítésre.

Pintér Attila: Szerintem egyik fél sem panaszkodhat a talajra, mert az mindkettő felet ugyanúgy érintette. Szerintem mi sokkal jobban alkalmazkodtunk a feltételekhez, a körülményekhez képest jól játszottunk, így megérdemelten nyertünk.