EFC: Brljak – Koné , Rakovics, Balog Zs.,– Preklet, Cs. Pavicsevics (Albert Á., 46.), Buacs, Vidovics – Koós (Dobrics, 73.), Németh N. – Horváth Z (Szabó B., 46.)
MTK: Groppioni – Wolfe, Kálnoki Kis, Poór, Hidvégi – Vadnai (Ladányi, 61.), Vukmir – Vass P (Bese, 75.), Kanta, Pölöskei – Tischler (Balajti Á., 85.).

G: Vass P. 3., Kanta  18. (11-esből)., 38. percben.
Sárga lap: Cs. Pavicsevics a 11., Rakovics a 16., Kanta a 32. percben.

Hamar döntésre vitte a dolgot az MTK, a 18. percben már 2-0-ra vezetett.

Először Vass pörgetett a kapuba Brljak fölött a 3. percben 0-1. Ezután is támadásban maradt a kék-fehér alakulat és ez helyzetekben is megmutatkozott. Kanta a mai napon igazán elemében volt, először egy ellene elkövetett szabálytalanság után 11-esből növelte az előnyt a 18. percben 0-2. Ezt követően Vadnai gyönyörű passzát emelte át az egri kapuson és 32 percben és ezzel el is dőlt a találkozó 0-3.

Az MTK az első félidőben letudta a mérkőzést, visszavett a tempóból, így az Eger tűnhetett aktívabbnak a második játékrészben, azonban ez nem párosult helyzetekkel, így az MTK megerősítette második helyét, míg az Eger egyre jobban közelít a kieséshez.